Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Kistowo

Kistowo, pomorskie

  • 138 000 zł
  • 1 122 m²
  • 122,99 zł/m²

Zdjęcie

Natalia Pyszka

Skontaktuj się

Działka budowlana Kistowo

Kistowo, pomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

138 000 zł

1 122 m²

122,99 zł/m²

Działka budowlana Kistowo

Zaktualizowane: 20 maja 2026

138 000 zł 1 122 m² 122,99 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 138 000 zł (122,99 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 122 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 40m; szerokość: 35m
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Twój pośrednik, Twój sąsôd.

Do sprzedaży oferuję Państwu 2 DZIAŁKI BUDOWLANE uzbrojone w wodę - w gm. Sulęczyno, a dokładnie w miejscowości Kistowo - w bliskiej okolicy HOTELU KISTON!

Zapraszam do obejrzenia filmu z nieruchomości:

Działki mają duży potencjał - każda z działek może być przeznaczona pod budowę domu całorocznego, jak i rekreacyjnego - w unikatowym położeniu z przepięknym krajobrazem. (...)

Agent

Natalia Pyszka

539 922...

539 922 507

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Natalia Pyszka

539 922...

539 922 507

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości